Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного тридцятої сесії міської ради

21 Лютого 2023, 9:18

20 лютого відбулося засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцятої сесії міської ради восьмого скликання, яке згідно Регламенту міської ради провів міський голова Микола Боровець.
Погоджувальна рада має на меті розгляд пропозицій та зауважень постійних комісій міської ради до проектів рішень, знаходження консенсусу та порозуміння для забезпечення стабільного проведення пленарного засідання сесії міської ради й ухвалення важливих для територіальної громади рішень.
У роботі погоджувальної ради взяли участь заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов, керуючий справами Звягельської міської ради Олександр Доля, керівники депутатських фракцій і груп, а також керівники виконавчих органів міської ради.
У ході засідання погоджувальна рада розглянула 44 питання, внесені до порядку денного тридцятої сесії міської ради відповідно до розпорядження міського голови від 01.02.2023 № 23(о) та погодила включення до порядку денного додаткових питань. Зокрема:
– про надання згоди на прийняття у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади нерухомого та рухомого майна;
– про затвердження Програми взаємодії між Звягельською міською радою та Житомирською обласною військовою адміністрацією у період дії воєнного стану в Україні;
– про затвердження коштів на потреби виборчих округів у 2023 році;
– про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України… на 2021-2023 роки;
– про затвердження Програми підтримки Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області та її структурних підрозділів на 2023 рік.
Також погоджувальна рада розглянула та внесла до порядку денного сесії питання про звернення депутатів Звягельської міської ради до Житомирської обласної ради щодо передачі майна колишнього обласного спеціалізованого будинку дитини у комунальну власність Звягельської міської територіальної громади та про звернення депутатів Звягельської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо неприпустимості скасування доплат військовослужбовцям. Про адресування цих звернень буде проголосовано на пленарному засіданні міської ради.
Питання про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Звягель рішенням погоджувальної ради було зняте з порядку денного пленарного засідання міської ради.
Під час погоджувальної ради детально опрацьовано пропозиції та зауваження до проєктів рішень чергової сесії від постійних комісій міської ради, засідання яких проходили впродовж минулого тижня https://info.nvrada.gov.ua/deputaty-zvyagelskoyi-miskoyi…/ .
Згідно з рішенням погоджувальної ради тридцята сесія міської ради восьмого скликання складатиметься з 2 пленарних засідань. Загалом на пленарних засіданнях 30 сесії планується розглянути 50 питань.
Перше пленарне засідання тридцятої сесії міської ради восьмого скликання відбудеться 23 лютого 2023 року.
Друге пленарне засідання тридцятої сесії міської ради восьмого скликання планується провести 9 березня 2023 року.
З проєктами рішень, які вносяться на розгляд чергової сесії міської ради можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради
Чат-бот Гаряча лінія