Покладання квітів до пам’ятного знаку у сквері Слави

8 Травня 2021, 16:05

8 травня в День пам’яті та примирення керівництво Новоград-Волинської міської територіальної громади та району, депутати, представники міської організації ветеранів, виконавчих органів міської ради, ветерани та громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку у сквері Слави та вшанували пам’ять загиблих героїв словами і хвилиною мовчання.

Під час загальноміської акції «Пам’ятаємо» міський голова Микола Боровець зазначив: «76-ту річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми відзначаємо в дусі пам’яті та примирення. Тільки у Новограді-Волинському в ті страшні дні протистояння було вбито та закатовано понад 44 тисячі громадян.

Сьогодні ми згадуємо тих, кого з нами вже немає, людей, які пожертвували своїм життям та здоров’ям, задля перемоги на нацизмом. Низький уклін ветеранам за відвагу та мужність. Ваш приклад додає сил сучасному поколінню у сьогоднішній боротьбі за незалежність та свободу нашої країни. Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!».

Також до вітального слова було запрошено голову міської організації ветеранів Василя Парфьонова та голову районної державної адміністрації В’ячеслава Авраменка.

1939 – 1945. Пам’ятаймо. Перемагаймо.

 

Чат-бот Гаряча лінія