Покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

24 Червня 2019, 15:44

22 червня 2019 року керівництво міста, посадовці, ветерани та мешканці Новограда-Волинського поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям у Сквері Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Для всієї України роки Другої світової війни стали часом невідбутного людського горя, страждань і втрат. Кожний сьомий з тих майже 60-ти мільйонів, кого забрала війна – українець. Понад 700 міст і містечок та 28 тис. сіл було зруйновано нациськими загарбниками, майже 250 населених пунктів зникли назавжди, тисячі підприємств зруйновано і пограбовано.

22 червня ми відзначаємо як день скорботи, день пам’яті загиблих. Багато хто з нас знає про війну з книг, розповідей очевидців. Дитинство і юність людей старшого ж покоління назавжди залишилися обпаленими роками випробувань війни.

Учасники заходу долучилися до Всеукраїнської акції та хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

 

Чат-бот Гаряча лінія