Покращення умов життєдіяльності громади в фокусі уваги депутатів міської ради

10 Березня 2023, 13:11

 

Питання благополуччя жителів громади продовжують бути актуальними та нагальними. Зважаючи на численні звернення звягелян, рішенням тридцятої сесії, міська рада передбачила 150 млн на реконструкцію, капітальний ремонт доріг, тротуарів. Першочергово планується привести до ладу дороги, які до цього не були асфальтованими. Закладено кошти і на поточний ямковий ремонт доріг, утримання в належному стані доріг із неасфальтованим покриттям. Також на території міста планується облаштування паркінгів та автостоянок комунальної власності.

У 2023 році  продовжиться підтримка комунальних підприємств  “Звягельтепло”, “Звягельсервіс” та “Звягельводоканал”.

На підтримку КП “Звягельводоканал”, яке є стратегічно важливим, оскільки забезпечує водою більше 18 тисяч абонентів, знову передбачили великі кошти.  Дане комунальне підприємство засноване ще в 1935-1937 роках і все ще залишається енергоенергозатратним.

В першу чергу депутати міської ради спрямували кошти на зміну застарілого обладнання та забезпечення реалізації енергозберігаючого підходу. Відтак буде реконструйовано електричні мережі очисних споруд каналізації із встановлення сонячної електростанції для підвищення енергетичної незалежності підприємства та значної економії електроенергії.

Питання покращення якості води продовжує бути в фокусі уваги громади та її обранців. На жаль, обладнання та водопровідні мережі переважно побудовані більше 50 років тому, частина міста, навіть у центрі, ще й досі неканалізована.

У цьому році насамперед планується:

– придбати  обладнання спецпризначення;

– модернізувати електролізну установку на основному виробництві та комплекс очисних споруд;

– реконструювати водозабірні споруди на річці Случ, каналізаційні мережі на вул. Лесі Українки та вул. Шолом Алейхема, водопровідні мережі на вул. Нестора Літописця, вул. Волі, вул Михайлівській, вул. Анни Ярославни;

– побудувати нову каналізаційну насосну станцію та підвищувальну насосну станцію

– здійснити технічне переоснащення котелень тощо.

Загалом на галузь житлово-комунального господарства виділено 278 млн грн.

Продовжуємо спільно облагороджувати та покращувати нашу громаду!

 

 

Чат-бот Гаряча лінія