Покращили якість надання фізкультурно-оздоровчих послуг

2 Січня 2024, 17:05
У залі боротьби греко-римської дитячо-юнацької спортивної школи, яка є у підпорядкуванні управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради (пл. Лесі Українки, 9) завершено ремонтні роботи. Зал є одночасно укриттям (спорудою цивільного захисту).
Міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Наталія Борис, депутати міської ради Олег Ващенко, Сергій Мельник, депутат міської ради, начальник управління культури і туризму Олександр Широкопояс, т.в.о. начальника управління у справах сімʼї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук та тренери школи оглянули зал після виконаних робіт.
Як зазначив директор ДЮСШ Дмитро Пісоцький, на заміну підлоги, реконструкцію стін, заміну дверей, ремонт вхідної групи, другий вихід (його наявність є вимогою до споруд цивільного захисту), зовнішніх дашків над приямками, сходів, роздягальнь, тренерської кімнати, впорядкування систем освітлення, вентиляції та каналізації з місцевого бюджету було виділено 2,7 млн грн.
За кошти, які передбачені для забезпечення потреб виборчих округів Звягельської міської територіальної громади та за пропозицією депутата міської ради Олега Ващенка, закуплено та встановлено спортивні тренажери на загальну вартість 435 тис.грн.
Створюємо комфортні та безпечні умови для фізкультурно-оздоровчої та спортивної активності дітей та молоді громади!
Чат-бот Гаряча лінія