Поліцейські Новоград-Волинського райвідділу та представники добровольчого формування співпрацюють у забезпеченні громадського порядку на вулицях міста і району

20 Квітня 2022, 8:17

Поліцейські Новоград-Волинського райвідділу та представники «Добровольчого формування в Новоград-Волинській міській громаді №5» з початку введення воєнного стану співпрацюють у забезпеченні громадського порядку на вулицях міста і району.

Правоохоронці моніторять дотримання громадянами комендантської години та інших обмежень, які визначені воєнним станом.  Поліцейські роз’яснюють норми законодавства щодо тих чи інших порушень, перевіряють документи у осіб, а також фіксують адміністративні та #кримінальні правопорушення.

За цей час під час цільових рейдів з протидії пияцтву поліцейські вилучили майже 5 тонн самогонної закваски та 33 самогонних апарати у жителів м. Новограда-Волинського та району.

Загалом же упродовж воєнного стану, з 24 лютого по 15 квітня, поліцейські склали 295 адміністративних матеріалів, серед яких  43 –  це нетверезе кермування (ст. 130 КУпАП), 42 – розпиття пива та інших слабоалкогольних напоїв у громадських місцях чи появу у п’яному вигляді (ст. 178 КУпАП) та інші.

Водночас правоохоронці продовжують нести службу на блокпостах, перевіряти транспортні засоби, реагувати на повідомлення #громадян та виконувати інші функції.

Новоград-Волинський районний відділ поліції Житомирщини

Чат-бот Гаряча лінія