Поліклініка консультативно-діагностичної допомоги міськрай ТМО продовжує знаходитись на карантині

11 Червня 2020, 9:13

Адміністрація КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» наголошує, що поліклініка консультативно-діагностичної допомоги КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» продовжує знаходитись на карантині у зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19 на Житомирщині.

5 червня на позачерговому засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи голови ОДА Віталія Бунечка було прийнято рішення про посилення карантинних заходів на території Житомирської області. “Враховуючи показники епідемічної ситуації тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів на території області, визначених постановою постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435)”, — йдеться у протоколі засідання.

9 червня на брифінгу очільник обласного управління охорони здоров’я Микола Суслик зазначив, що поліклініки, які мали почати надавати планову допомогу з 10 червня, поки що продовжать надавати лише невідкладну допомогу. Причина – зростання захворюваності на коронавірус в області.
“Ми надіялися, що у разі збереження тенденції до зменшення захворюваності на коронавірус, яка спостерігалася на початку минулого тижня, ми вийдемо на послаблення карантинних заходів і з 10 червня почнемо надавати планову амбулаторно-поліклінічну допомогу. На жаль, підвищена захворюваність нам не дозволяє цього зробити. Заклади охорони здоров’я і надалі будуть надавати лише невідкладну допомогу, а планову – денні стаціонари, амбулаторії, поліклініки – іще не запрацюють. Ми зможемо їх відкрити тільки у випадку, якщо інцидентність у нас знизиться і буде нижче 12 проміле. На сьогодні цей показник складає майже 14 проміле”. Амбулаторно-поліклінічну допомогу ми зараз не маємо можливості відкрити і дозволити їм працювати”.

Нагадуємо, що в Новоград-Волинському районі станом на 10.06.2020р на коронавірусну інфекцію (COVID-19) захворіло 22 особи, одна з яких померла в наслідок ускладнення даної інфекції, наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 2 хворих.

Шановні мешканці! Щоб не погіршувати епідемічну ситуацію щодо коронавірусної інфекції необхідно: дотримуватися карантину в громадських місцях, на роботі та в побуті; одягати медичні маски та рукавички, без нагальної потреби не відвідувати лікувальні заклади та залишатися вдома. При погіршенні самопочуття в телефонному режимі звертайтеся до свого сімейного лікаря. Цим Ви збережете своє здоров’я, та здоров’я своєї родини.

 

Чат-бот Гаряча лінія