Полікристалічні сонячні панелі і бойлер для дитячого будинку сімейного типу

3 Червня 2019, 17:00

У результаті співпраці Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади  з громадською організацією «Екоклуб», м. Рівне  у дитячому будинку сімейного типу на базі родини Щавлінських, що мешкають на вулиці Переяславська, 25  встановлено полікристалічні сонячні панелі і бойлер. Постачальником сонячних модулів та бойлера стало ТОВ «Екотех Україна», панелі  встановили на даху, а бойлер облаштували на другому поверсі будівлі. 50% коштів на виготовлення та встановлення установки були надані німецькими партнерами Екоклубу – Women Engage a Common Future, інші 50% – гроші Новоград-Волинської міської ОТГ.

Очікується, що завдяки реалізації  проекту будуть заощаджуватися витрати на енергоносії в будинку, де мешкає родина. У цьому є не тільки соціальна складова, а і просвітницька мета, а саме заохочення маленьких мешканців будинку до використання альтернативних джерел енергії та ощадного використання енергетичних ресурсів у майбутньому.

Як зазначила Жанна Щавлінська: «Сонце дарує нам величезну кількість енергії. Необхідно правильно зібрати та використати її. Завдання батьків заохотити та прищепити своїм дітям енергоефективний спосіб життя подаючи їм власний приклад».

Енергоефективність та енергозбереження є стратегічними напрямками розвитку Новоград-Волинської міської ОТГ. Роль альтернативних джерел енергії тут неможливо переоцінити. Це не лише, економія коштів на енерговитрати, а й величезна користь для довкілля, клімату. Новоград-Волинська міська рада і надалі націлена шукати, запроваджувати, підтримувати альтернативні методи заощадження енергоресурсів.

 

Чат-бот Гаряча лінія