Поливний сезон 2023 для мешканців приватного сектора вже скоро розпочнеться

2 Травня 2023, 14:21

У Звягелі поливний сезон розпочинається з 15 травня і триває до 15 вересня. Відповідний проект рішення оприлюднено на сайті міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/pro-pogodzhennya-tryvalosti-polyvalnogo-sezonu-na-terytoriyi-mista-zvyagelya-na-2023-rik/.

Наразі у місті залишається лише 179 домогосподарств, де не встановлені прилади обліку, тому саме їх торкнеться питання розрахування використаної води у поливний сезон. Усі інші платитимуть за спожиту воду згідно із показниками лічильників.

Вартість поливу 0,01 га в місяць  становитиме 343,62 грн. Плату за поливання присадибних ділянок споживачам, у разі відсутності засобів обліку холодної води, буде здійснено на загальну площу земельної ділянки за вирахуванням площі забудови.

Також варто зазначити, для того щоб не сплачувати додаткові кошти за полив необхідно встановити прилад обліку використаної води. Коли люди здійснюють оплату згідно з показниками лічильника, то всі спірні питання щодо поливу відпадають. Скільки використав води, за стільки й заплатив. Відповідно людина економить свої кошти і раціонально використовує водні ресурси.

Управління житлово-комунального господарства та екології

Чат-бот Гаряча лінія