Понад 1000 кущів троянд та зелених насаджень висаджено на Алеї пам’яті нескорених міст у Звягелі

4 Травня 2023, 13:57

У Звягелі розпочато реалізацію проекту «Психологічна допомога жінкам та дітям ВПО в Звягельській громаді», який ініційований жінками-депутатками Звягельської міської ради спільно з ГО «Міська організація жінок».

Більше 100 осіб долучилися до створення Алеї пам’яті нескорених міст, а саме: люди, які вимушено покинули свої домівки через збройну агресію рф, родини загиблих героїв, жінки-депутатки, працівники виконавчих органів, освітяни та працівники управління соціального захисту населення.
Вартість понад 1000 висаджених “нескорених” троянд та зелених насаджень становить 175300 грн. Ці кошти отримані не з міського бюджету, а завдяки спільній участі депутаток та громадської організації у гранті «Українського жіночого фонду».
Як зазначила секретар міської ради Оксана Гвозденко на своїй сторінці у Facebook: «Втомлені і щасливі! У нас прекрасні люди, чудові гості, які вимушені були переїхати до нашої громади через кляту війну. Усі вони привітні, працелюбні і найголовніше – не падають духом! Робимо наше місто гарним і затишним!».
Висадження найрізноманітніших рослин в пам’ять нескорених міст відбувається у різних населених пунктах України (Київ, Харків, Ірпінь, Буча тощо). Такі заходи є своєрідним проявом підтримки та пам’яті міст і людей, які першими взяли на себе біль та страх нещадного російського вторгнення.
Щира вдячність усім, хто долучився! Окрема подяка за співпрацю управлінню житлово-комунального господарства та екології міської ради, КП “Звягельсервіс”, директору СП “Світоч” Віктору Черевку та ФГ “ДЕКОР ЗВЯГЕЛЬ САД”.
До жителів громади окреме прохання: берегти та цінувати нові насадження, які вже найближчим часом стануть окрасою Звягеля. Потрібно робити наше місто більш красивим, затишним та привабливим разом.

Чат-бот Гаряча лінія