Попередження вчинення домашнього насильства

3 Жовтня 2019, 16:31

02.10.2019 на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з Новоград-Волинським міськрайонним відділом філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області для осіб, які перебувають у конфлікті із законом, проведений захід на тему «Попередження вчинення домашнього насильства».

На початку зустрічі директор Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Лапинська ознайомила присутніх зі спектром послуг, які надає Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та категоріями осіб, які можуть отримати вказані соціальні послуги.

Провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського МЦСССДМ Оксана Бугаревич надала детальну інформацію особам молодіжного віку про законодавство щодо протидії домашньому насильству, сфери дії Закону, наслідками домашнього насильства для суспільства, жінок, дітей та кривдника .

Учасники заходу були досить активними, погоджувалися з тим, що домашнє насильство у всіх його проявах – дуже небезпечне явище, яке недопустиме по відношенню до всіх рідних і близьких: дружин, дітей, батьків, наречених і т.д. Головне, що зрозуміли чоловіки – Закон України про протидію домашньому насильству на стороні постраждалих, а кривдники обовязково нестимуть відповідальність.

Кожному запрошеному були роздані друковані матеріали з контактними даними Новоград-Волинського МЦСССДМ, куди можна повідомити в разі виявлення факту вчинення будь-якого з видів насильства. представлено соціальний ролик «Я отримала сьогодні квіти», в якому відображені реалії та наслідки приховування фактів вчинення домашнього насильства.

 

Чат-бот Гаряча лінія