Порядок денний 27 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

28 Грудня 2021, 9:53

Порядок денний 27 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання, яке відбудеться 29 грудня о 09:00 год у великій залі Будинку рад:

 1. Про затвердження Порядку організації безплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань.
 2. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» на 2022 рік.
 3. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради на 2022 рік.
 4. Про встановлення тарифів на платні медичні послуги комунальному некомерційному підприємству «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».
 5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» на 2022 рік.
 6. Про план роботи виконавчого комітету міської ради на перше півріччя 2022 року.
 7. Про утворення територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 8. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.10.2021 №1311 «Про розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг».
 9. Про затвердження Положення про комісію з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради та її складу.
 10. Про захист прав та законних інтересів дітей.
 11. Про захист житлових і майнових прав дитини.
 12. Про затвердження висновку органу опіки та піклування.
 13. Про квартирні питання.
 14. Про оренду майна комунальної власності.
 15. Про передачу майна комунальної власності.

 

Чат-бот Гаряча лінія