Порядок денний чергового 81 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

6 Листопада 2023, 11:17

08.11.2023 року о 9.00 у великій залі Будинку рад відбудеться 81 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

 

 1. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради на 2024 рік.
 2. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради на 2024 рік
 3. Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю ,,Тепло Україна“ тарифу на теплову енергію, що виробляється на установах з використанням альтернативних джерел енергії.
 4. 4. Про квартирні питання.
 5. Про оренду майна комунальної власності.
 6. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
 7. Про передачу деревини.
 8. 8. Про деякі питання управління гуртожитком поліпшеного планування для внутрішньо переміщених осіб на вул.Василя Карпенка. 63
 9. Про безоплатну передачу майна комунальної власності.
 10. Про Порядок видачі довідки про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.
 11. Про надання безповоротної фінансової допомоги членам добровольчих формувань Звягельської міської територіальної громади.
 12. Про затвердження висновків органу опіки і піклування щодо повнолітніх осіб
 13. Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
 14. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
 15. Про захист прав та законних інтересів дитини.
 16. Про захист житлових і майнових прав дитини.
Чат-бот Гаряча лінія