Порядок денний чергового засідання виконавчого комітету міської ради

25 Жовтня 2021, 16:03

Порядок денний чергового засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання, яке відбудеться 27 жовтня у великій залі Будинку рад:

1. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

2. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню у м.Новограді-Волинському.

3. Про оренду майна комунальної власності.

4. Про передачу майна комунальної власності.

5. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.04.2018 № 682 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДУ».

6. Про створення комісії з обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири).

7. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.12.2016 №306 «Про постійно діючу робочу групу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади».

8. Про внесення змін у додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.12.2016  № 305 «Про створення міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми».

9. Про поповнення прийомної сім’ї та влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання та спільне проживання.

10. Про захист житлових і майнових прав дітей.

11. Про влаштування дитини.

12. Про затвердження висновку служби у справах дітей міської ради про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.

 

Чат-бот Гаряча лінія