Порядок денний другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання

23 Лютого 2022, 13:19

Порядок денний другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання, яке відбудеться 24 лютого о 09:00 у великій залі Будинку рад:

 1. Проекти рішень, які пропонується розглянути за скороченою процедурою
 2. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 3. Про майно КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

 1. Про наглядові ради юридичних осіб, заснованих Новоград-Волинською міською радою.

Доповідач: Антонюк Павло Георгійович – начальник юридичного відділу міської ради.

 1. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 №439 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік».
 2. Про внесення доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 № 426 «Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік».
 3. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради.
 4. Про співробітництво територіальних громад у сфері надання адміністративних послуг.
 5. Про внесення змін до Положення про організацію роботи Служби з перевезення «Соціальне таксі» при Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради та окремих рішень міської ради.

Доповідач: Гудзь Ірина Леонідівна – заступник міського голови.

 1. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки.
 2. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».
 3. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс».
 4. Про надання дозволу комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» на списання з балансу багатоквартирних будинків.
 5. Про надання пільг на послугу з постачання теплової енергії та плату за абонентське обслуговування.
 6. Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади.
 7. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 374 «Про припинення аукціону»

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.

16 (43). Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради   восьмого скликання.

17 (44). Про припинення комунальної установи «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради шляхом її ліквідації.

18 (45). Про внесення змін до структури виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради.

19 (46). Про передачу комунального майна.

Доповідач: Доля Олександр Петрович – керуючий справами виконавчого комітету міської ради.

20 (23). Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

21 (47). Про внесення змін до Положення про комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Доповідач: Костюк Олена Миколаївна – начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради

22 (50). Інформація про хід виконання у 2021 році Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей в Новоград-Волинській міській територіальній громаді на 2019-2026 роки.

23 (51). Інформація про хід виконання у 2021 році міської Цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

24 (52). Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення     шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Доповідач: Гвозденко Оксана Василівна – секретар міської ради.

 1. Проекти рішень, які потребують обговорення на пленарному засіданні

25 (19). Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади за 2021 рік.

26 (18). Про затвердження коштів на потреби виборчих округів у 2022 році.

27 (20). Про внесення змін до бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади за 2022 рік.

Доповідач: Ящук Ірина Климівна – начальник фінансового управління міської ради.

28 (21). Про звіти постійних комісій міської ради.

Доповідачі: 

Рудницький Дмитро Вікторович – голова постійної комісії міської ради з питань  житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів;

Сухих Андрій Юрійович – голова постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку;

Овдіюк Віктор Іванович – голова постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян;

Широкопояс Олександр Юрійович – голова постійної комісії міської ради з питань  соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту;

Литвин Петро Михайлович – голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

29 (28). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

30 (31). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Великомолодьківського старостинського округу.

31 (32). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Дідовицького старостинського округу.

32 (33). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Пилиповицького старостинського округу.

33 (41). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Майстрівського старостинського округу.

34 (42). Про передачу у власність земельної ділянки за межами сіл Наталівського старостинського округу.

35 (25). Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському.

36 (26). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

37 (27). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

38 (29). Про заміну сторони договорів оренди землі.

39 (30). Про припинення договору оренди землі з ТОВ „Міськкомунсервіс”.

40 (34). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Великомолодьківського старостинського округу.

41 (35). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Пилиповицького старостинського округу.

42 (36). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.

43 (37). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.

44 (38). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Пилиповицького старостинського округу.

45 (39).  Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрівського старостинського округу.

46 (40). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Майстрівського старостинського округу.

Доповідач: Демяненко Наталія Борисівна – начальник управління-головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

 1. Про делегування функцій замовника.

48 (49). Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Інституту археології Національної академії наук України щодо повернення скарбу.

Доповідач: Борис Наталія Петрівна– заступник міського голови.

 1. Про погодження кандидата на посаду командира добровольчого формування Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Доповідач: Якубов Віталій Олександрович – заступник міського голови.

50 (48). Звернення депутатів Новоград-Волинської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки України щодо необхідності внесення змін до Державного бюджету України на 2022 рік з метою забезпечення виконання Закону України «Про основи національного спротиву».

Доповідач: Ващенко Олег Миколайович– депутат міської ради. 

 

 

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія