Порядок денний пленарного засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання

8 Вересня 2021, 9:15

09 вересня 2021 року о 9:00 год у великій залі Будинку рад відбудеться пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Порядок денний:

I. Проекти рішень, які пропонується розглянути за скороченою процедурою

1. Про фінансове стимулювання спортсменів за І півріччя 2021 року.

2. Про затвердження передавального акту.

3. Про прийняття майна у комунальну власність Новоград-Волинської міської територіальної громади.

4. Про фінансове стимулювання талановитих дітей, молоді та їх наставників у галузі культури і мистецтва Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

5. Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2020 №21 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік».

6. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на територію Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Новоград-Волинської міської територіальної громади в особі Новоград-Волинської міської ради об’єкта нерухомого майна права державної власності в особі Міністерства Оборони України.

8. Про включення майна комунальної власності Новоград – Волинської міської територіальної громади до Переліку другого типу.

9. Про майно комунальної власності міської територіальної громади.

10. Про включення нежитлового приміщення на вул.Лідівський шлях,32 до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році.

11. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки.

12 (14). Про прогноз бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

13 (39). Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021 року № 81.

14 (40). Про закріплення  за виборчим округом Новоград-Волинської міської територіальної громади  депутата міської ради, обраного в багатомандатному виборчому окрузі.

15 (41). Про внесення змін до складу постійної комісії міської ради.

16 (42). Інформація про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та  проведення  восьмої    сесії міської ради восьмого скликання.

II. Проекти рішень, які потребують обговорення на пленарному засіданні

17 (13). Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік.

18 (19). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

19 (20). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення та передачі у власність Гвозденко О.В.

20 (24). Про передачу у власність земельних ділянок в межах та за межами сіл Багате, Великий Молодьків та Груд.

21 (26). Про передачу у власність земельних ділянок за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

22 (28). Про передачу у власність земельних ділянок в межах та за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

23 (30). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність Олейнику І.О. за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

24 (32). Про передачу у власність земельних ділянок в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

25 (37). Про передачу у власність земельної ділянки в селі Олександрівка.

26 (15). Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на території м. Новограда-Волинського.

27 (16). Про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському.

28 (17). Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

29 (18). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського.

30 (21). Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Табалюку В.С.

31 (22). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

32 (23). Про надання дозволу на розробку документацій із землеустрою щодо земельних ділянок в межах сіл Великий Молодьків та Груд.

33 (25). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Анета, Городище, Пилиповичі та Степове.

34 (27). Про передачу у власність земельних ділянок та інші земельні питання в межах та за межами сіл Борисівка та Дідовичі.

35 (29). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни їх цільового призначення ТОВ «Новоград-Волинські Шляхи» в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

36 (31). Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

37 (33). Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля.

38 (34). Про відмову у затверджені документацій із землеустрою в селі Наталівка.

39 (35). Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку, укладання договору про передачу права власності на земельну ділянку у зв’язку із добровільною відмовою власника.

40 (36). Про передачу в користування земельної ділянки та про інші питання земельних відносин в селі Олександрівка.

41 (12). Про господарську діяльність комунального підприємства «Шляхрембуд» Новоград-Волинської міської ради.

42 (43). Інформація  про результати діяльності в галузі освіти у 2021 році.

43 (44). Інформація  про результати діяльності в галузі культури і туризму у 2021 році.

44 (45). Інформація  про результати діяльності комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

Різне.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія