Порядок денний пленарного засідання тридцять третьої сесії міської ради восьмого скликання

30 Травня 2023, 10:06

1. Про внесення змін до Положення про виплату стипендій Звягельської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам громади.

2. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022-2026 роки.

3. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.

5. Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

6. Про внесення змін до Комплексної програми «Соціальний захист» на 2022– 2026 роки.

7. Про внесення змін до Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Звягельської міської територіальної громади.

8. Про закріплення майна комунальної власності на праві оперативного управління.

9. Про списання майна комунальної власності Звягельської міської територіальної громади.

10. Про передачу майна комунальної власності Звягельської міської територіальної громади.

11. Про внесення змін до Положення про порядок списання майна комунальної власності міської територіальної громади.

12. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків на 2022-2024 роки.

13. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал».

14. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельсервіс».

15. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства міської ради «Звягельтепло».

16. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельтепло» на 2023-2024 роки.

17. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Звягельської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

18. Про затвердження Порядку біостерилізації, вакцинації та чипування домашніх безпородних тварин (собак) на території Звягельської міської територіальної громади.

19. Про внесення змін до Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2021-2025 роки.

20. Звернення депутатів Звягельської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

21. Про внесення змін до цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2023 роки».

22. Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади та розмірів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади.
23. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням, розташованих на території Звягельської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
24. Про нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден «Звягельська доблесть».
25. Про нагородження відзнакою Звягельської міської територіальної громади орден «Звягель».
26. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Звягеля».
27. Інформація про результати розгляду пропозицій і зауважень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час проведення тридцятої сесії міської ради восьмого скликання.
28. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.02.2023 №784 «Про затвердження коштів на потреби виборчих округів у 2023 році».
29. Про звіт щодо виконання бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади за I квартал 2023 року.
30. Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2023 рік.
31. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Звягельській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
32. Про внесення змін до рішення міської ради від 03.06.2021 №200 «Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та розміру орендної плати за землю».
33. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території міста Звягель.
34. Про заміну сторони договорів оренди землі.
35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Звягельської міської ради (територія Пилиповицького старостинського округу).
36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Звягельської міської ради (територія Дідовицького старостинського округу).
37. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Великомолодьківського старостинського округу.
38. Про передачу у власність земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території Дідовицького старостинського округу.
39. Про передачу у власність земельної ділянки на території Пилиповицького старостинського округу.
Різне.

Чат-бот Гаряча лінія