Порядок денний тридцять другої сесії Звягельської міської ради восьмого скликання

10 Квітня 2023, 15:41

Відповідно до розпорядження  міського голови від 10.04.2023 р. №87(о) пленарне засідання тридцять другої сесії міської ради восьмого скликання заплановано провести 27 квітня 2023 року о 09:00.

Питання, що вносяться на розгляд  тридцять другої сесії міської ради восьмого скликання:

 1. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.
 2. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму на території Звягельської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
 3. Про фінансове стимулювання талановитих дітей, молоді та їх наставників у галузі культури і мистецтва.
 4. Про затвердження Положення про порядок призначення керівників юридичних осіб (закладів/установ), підпорядкованих управлінню культури і туризму Звягельської міської ради.
 5. Про перейменування закладів культури і туризму Звягельської міської ради та внесення змін до їх установчих документів.
 6. Про затвердження Програми заходів з нагоди відзначення 175-ї річниці від дня народження Олени Пчілки.
 7. Про внесення змін до Положень про окремі виконавчі органи Звягельської міської ради.
 8. Про затвердження Програми з надання невідкладної стоматологічної допомоги жителям Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік.
 9. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Звягельської міської ради.
 10. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 11. Про внесення змін до Положення про виплату стипендій Звягельської міської ради перспективним та обдарованим спортсменам громади.
 12. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022 – 2026 роки.
 13. Про внесення змін до Муніципального енергетичного плану Звягельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки
 14. Про затвердження тарифів на платні соціальні для Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Звягельської міської ради.
 15. Про затвердження списків отримувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади та розмірів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення військовослужбовцям Звягельської міської територіальної громади.
 16. Про затвердження Положення про надання пільг з оплати послуг зв’язку окремим категоріям громадян.
 17. Про внесення змін до Положення про надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, захисті безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.
 18. Про затвердження Положення про надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади особам з інвалідністю по зору.
 19. Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Звягеля» та затвердження Порядку надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади Почесним громадянам Звягеля.
 20. Про закріплення майна комунальної власності на праві оперативного управління.
 21. Про передачу майна комунальної власності.
 22. Про списання майна комунальної власності Звягельської міської територіальної громади.
 23. Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» на 2023 рік.
 24. Про внесення змі
Чат-бот Гаряча лінія