Порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування

2 Серпня 2016, 2:16

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування” право на вказану компенсацію мають інваліди, законні представники дітей-інвалідів, що мають автомобілі та мотоколяски отримані від департаменту праці та соціального захисту населення, які мають право на забезпечення автомобілем, але не одержали його і користуються автомобілем, придбаним за власні кошти.

Для оформлення даної компенсації інвалідам та дітям – інвалідам необхідно звернутись в управління праці та соціального захисту населення та надати:заяву; копію технічного паспорта про реєстрацію автомобіля на ім’я інваліда; копія посвідчення водія; копія висновку МСЕК про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем.

Компенсація на транспортне обслуговування призначається інвалідам та дітям-інвалідам, які перебувають на обліку для забезпеченням автомобілем в департаменті праці та соціального захисту населення.

Для оформлення даної компенсації інвалідам та дітям – інвалідам необхідно звернутись в управління праці та соціального захисту населення та надати: заяву; копію медичного висновку МСЕК про наявність медичних показань для забезпечення автомобілем.

Також для оформлення даних видів компенсації при собі необхідно мати: копію паспорта 1, 2 стор., реєстрація; копію ідентифікаційного коду; копію довідки МСЕК про групу інвалідності.

Розмір компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів становить 22 %, компенсації на транспортне обслуговування – 29 % прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність. Станом на 01.01.2016 р. дані виплати становлять 245, 92 грн., та 324, 18 грн. відповідно.

Пільгою для Героїв України є щомісячна виплата грошової компенсації витрат на автомобільне паливо з розрахунку 50 літрів високооктанового бензину на місяць відповідно до діючих цін на паливо (за наявності особистого автотранспорту);
 

Управління праці та соціального
захисту населення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія