Посадовці Новоград-Волинської міської ради ознайомились з програмою електронного документообігу «Система контролю виконавчої дисципліни»

4 Червня 2019, 16:35

04 червня 2019 року у великій залі Будинку рад за участі міського голови Віктора Весельського відбулося ознайомлення з програмою електронного документообігу «Система контролю виконавчої дисципліни» (СКВД), яку презентували її розробник Алла Погонець та секретар Нетішинської міської ради Олена Хоменко.

На початку презентації до присутніх звернувся міський голова Віктор Весельський, який відмітив важливість переходу на систему електронного документообігу, яку планують запровадити у виконавчих органах міської ради.

Алла Погонець зазначила, що це сучасна система контролю виконавчої дисципліни, яка створена спеціально для українських міськвиконкомів.

Отож, метою створення Системи є:

-створення єдиного інформаційного простору для реєстрації, приймання, аналізу та зберігання організаційно-розпорядчих документів органів виконавчої влади в електронному вигляді з застосуванням ЕЦП;

– підвищення ефективності та оперативності прийняття управлінських рішень;

-посилення контролю за обробкою, виконанням і зберіганням організаційно-розпорядчих документів органів виконавчої влади в електронному вигляді;

– скорочення витрат державного бюджету за рахунок переходу на безпаперовий обмін документами між органами виконавчої влади;

– створення передумов для переходу на електронний міжвідомчий документообіг з використанням виключно електронного документу.

Основними перевагами СКВД є те, що система враховує специфіку роботи державного сектора та зменшує час на обробку електронного документа в порівнянні з паперовим.

Секретар Нетішинської міської ради Олена Хоменко розповіла, що над впровадженням електронного документообігу у Нетішинській міській раді розпочали працювати більше року тому, адже спочатку систему тестували та пройшли відповідне навчання з її розробниками. Сьогодні ж завдяки такому впровадженню процес погодження документів у Нетішинській міській раді проходить досить швидко. Однак, повністю від документів у паперовому вигляді не відмовились, в першу чергу в частині звернень громадян, які містять персональні дані.

Загалом презентація пройшла в порядку питання-відповідь.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія