Посадовці Новоград-Волинської міської ради взяли участь регіональній платформі
![Посадовці Новоград-Волинської міської ради взяли участь регіональній платформі](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds4ve9ck1mk31er68u21s3cash1m.jpg)
25 жовтня 2019 року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, заступник начальника фінансового управління міської ради, начальник відділу доходів цього ж управління Наталія Кузнєцова взяли участь у засіданні Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України, яке відбулося у прес-центрі Житомирської міської ради. У регіональній платформі на тему: «Проблеми місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення в умовах формування Бюджету 2020 року» взяли участь 4 народні депутати, зокрема Дмитро Костюк, а також очільники 20 громад Житомирщини, які вели діалог за спільним столом. Говорили про виклики місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення в умовах формування Бюджету-2020. Захід організований Житомирським регіональним відділенням Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який реалізує за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку. Фото з сайту Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України
Аліна Пугач, головний спеціаліст відділу інформації |
|