Посадовці Новоград-Волинської міської ради взяли участь у координаційній раді

9 Жовтня 2019, 15:59

8 жовтня секретар міської ради Василь Остапчук та перший заступник міського голови Сергій Колотов взяли участь у координаційній раді при голові райради, організатором якої виступила Новоград-Волинська районна рада за підтримки Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування.

Під час засідання були обговорені результати та пріоритетні завдання децентралізації на національному і місцевому рівнях, а також проведення медичної та земельної реформ.

Зазначимо, що Новоград-Волинський став другим містом обласного значення, після Житомира, який створив об’єднану територіальну громаду.

Відтак, відповідно до Закону щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення, 1-го листопада 2018 року на засіданні 26-ї сесії міської ради було прийнято рішення про добровільне приєднання до міста Майстрівської сільської ради.

Крім того, у ході другого пленарного засідання 34-ї сесії сесії міської ради 26 вересня 2019 року депутати підтримали рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Гульськ Гульської сільської ради до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». Попередньо в с.Гульськ відбулися громадські слухання та засідання сесії з даного питання, де було підтримано ініціативу приєднання. Надалі має бути прийнято ще ряд рішень та здійснено ряд заходів згідно чинного законодавства.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія