Посадовці оглянули хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс»

9 Серпня 2019, 16:39

07 серпня 2019 року за пропозицією міського голови Віктора Весельського секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Анатолій Легенчук, заступник міського голови –начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, члени виконавчого комітету міської ради: Ірина Розум, Олександр Костеченко, Сергій Портянко, Володимир Помінчук, Лілія Хрущ, Олександр Куценко оглянули хід будівництва центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Оглянувши будівлю, учасники виїзної наради ознайомились з виконанням робіт на першому та другому поверхах будівлі. Будівельні роботи продовжуються та мають бути завершені у поточному році.

Крім того, увагу було акцентовано на темпах виконання робіт, покрокових діях із реалізації проектів, відповідно до календарних планів, а також освоєнні коштів.

Зазначимо, що в рамках проекту Міністерства соціальної політики України та «Світового Банку» «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» щодо забезпечення комп’ютерним обладнанням та меблями центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» департамент праці та соціального захисту населення отримав комп’ютерну техніку та меблі, загальною вартістю 4 242 189,92 грн.

Варто зауважити, що у ході неодноразових робочих зустрічей міського голови Віктора Весельського з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою фінансування проекту з державного бюджету було збільшено до 24 млн. грн. Загалом за каденції міського голови Віктора Весельського та сприяння Міністра соціальної політики у місто Новоград-Волинський надійшло біля 30 млн. грн. інвестицій.

 

Чат-бот Гаряча лінія