Постійна комісія міської ради з питань економічного розвитку опрацювала питання порядку денного 30-ї сесії міської ради

19 Лютого 2019, 18:58

19 лютого 2019 року розпочала роботу 30-та сесія міської ради сьомого скликання. З метою детального розгляду та обговорення питань, включених до порядку денного чергової сесії (розпорядження міського голови від 01.02.2019 № 22 (о)), під головуванням депутата міської ради Сергія Хапчука відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку.

Загалом під час засідання було опрацьовано 44 питання, в тому числі і дві інформації. Ряд питань стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, питань структури виконавчих органів міської ради, а також звітів постійних комісій міської ради та посадових осіб тощо. Зокрема, значну увагу члени постійної комісії приділили питанню «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік», що стосувалися розподілу вільного залишку бюджетних коштів та перерозподілу видатків із загального фонду, а також розподілу залишку коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, спрямування коштів вільного залишку загального фонду до бюджету розвитку та перерозподілу видатків із спеціального фонду.

У ході засідання було внесено пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень. Відповідні висновки постійної комісії з питань економічного розвитку з усіх питань порядку денного 30-ї сесії міської ради буде оформлено протокольно.

 

Чат-бот Гаряча лінія