Постійна комісія міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності провела засідання

18 Квітня 2019, 12:59

18 квітня 2019 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності (голова Ігор Юшманов). Засідання комісії відбулось за участі секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступників міського голови, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради та головних розпорядників коштів міського бюджету.

На засіданні постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності депутати міської ради розглянули  питання порядку денного 31-ї сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться наступного тижня 25 квітня. Проекти рішень та інформації до відома були попередньо опрацьовані членами комісії. Розпорядники коштів надали депутатам детальні відповіді та роз’яснення на поставлені ними запитання.

Комісія міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності детально опрацювали профільні питання сфери міського бюджету, зокрема, інформаційний матеріал до проекту рішення «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік».

Проекти рішень, які отримали підтримку членів комісії, рекомендовані ними до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Решту проектів рішень запропонували внести на обговорення у сесійну залу під час пленарного засідання 31-ї сесії міської ради сьомого скликання.

 

Чат-бот Гаряча лінія