Постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин провела засідання

28 Травня 2020, 15:30

28 травня, у другій половині дня, засіданням постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин завершився тижневий розгляд питань порядку денного 43-ї сесії міської ради на постійних комісіях. Головуючий на засіданні заступник голови постійної комісії Роман Седлецький та члени комісії, Олександр Стадник, Олександр Палецький і Віталій Якубов розглянули 28 питань.

Відповіді та роз’яснення на поставлені депутатами запитання в ході опрацювання проектів рішень міської ради надали розпорядники коштів. Внесені депутатами правки, зауваження та пропозиції зафіксовані протокольно.

Серед протокольних доручень членів комісії: вивчити питання наповнення бюджету громади шляхом направлення коштів від місцевих зборів за торгівлю (в тому числі сезонну), сплати за паркування, а також рекламних послуг безпосередньо до міського бюджету; провести аналіз штатного розпису та кількості адміністративних послуг, що надаються в ЦНАПах України; підготувати пропозиції щодо процентної ставки сплати за харчування у закладах освіти для дітей пільгових категорій.

Частина проектів рішень отримали підтримку членів комісії і рекомендовані ними до погодження на засіданні сесії міської ради за скороченою процедурою. Ті ж питання порядку денного, які потребують додаткового обговорення, будуть винесені на відкрите опрацювання депутатським корпусом під час засідання сесії міської ради.

Відеотрансляцію засідання можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/p1HsKcMoVDM.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія