Постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту

13 Квітня 2021, 13:36

13 квітня під головуванням депутата міської ради Олександра Широкопояса відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Члени комісії розглянули та обговорили 48 питань порядку денного шостої сесії міської ради восьмого скликання.

Проєкти рішень, що затверджуватимуться на черговій сесії, стосуються галузей житлово-комунального господарства, земельних відносин, соціального захисту, фізичної культури та спорту, освіти, культури тощо.

Детально обговорили питання гуманітарної сфери, зокрема, щодо внесення змін до комплексної програми «Молодь і родина Новоград-Волинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2021 роки» та змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №215 «Про програму реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2017-2021 роки». З метою вдосконалення механізму надання громадянам разової грошової допомоги опрацьовано проєкт рішення про внесення змін до Положення про надання разової грошової допомоги громадянам.

Профільною комісією міської ради розглянуто питання про реорганізацію Новоград-Волинської районної бібліотеки імені Лесі Українки, яка згідно з проєктом рішення реорганізовується шляхом приєднання до комунального закладу «Новоград-Волинська міська бібліотека». Опрацювали питання щодо створення комунального закладу «Новоград-Волинський туристичний центр», основна діяльність якого полягатиме у сприянні розвитку туристичної галузі, реалізації туристичної стратегії, а також у формуванні позитивного іміджу Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Членами постійної комісії підтримано та рекомендовано на розгляд сесії ряд питань, що стосуються земельних відносин, комунальної власності, змін до бюджету та звіт щодо виконання бюджету Новоград-Волинської міської ТГ за І квартал 2021 року, а також інші питання, які внесенні до порядку денного шостої сесії восьмого скликання міської ради.

Участь у засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов, головні розпорядники коштів.

Озвучені в процесі засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проєктів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради 19 квітня.

Остаточно проєкти рішень будуть затверджуватися під час пленарного засідання 22 квітня 2021 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія