Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів розглянула питання порядку денного 5 сесії міської ради восьмого скликання

22 Лютого 2021, 18:56

Розпочалася підготовка до 5 сесії міської ради восьмого скликання, яке відбудеться 04 березня. Включені до порядку денного проекти рішень обговорюються на постійних комісіях міської ради.

22 лютого під головуванням депутата міської ради Дмитра Рудницького відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів, під час якого розглянули 70 питань порядку денного чергової сесії.

Депутатами міської ради, що входять до складу постійної комісії, детально опрацьовано профільні питання, що стосуються розвитку та функціонування житлово-комунального господарства міської територіальної громади. Серед них: проект Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Новоград-Волинської міської ради на 2021-2023 роки та Порядку використання коштів для її надання; проект Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2021-2025 роки.  Розглянуто доцільність внесення змін до Програм, які регулюють питання приватизації майна комунальної власності; захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; охорони навколишнього природного середовища; підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Постійна комісії обговорила також питання створення комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинський полігон ТВП» та затвердження його статуту.

Члени комісії опрацювали проекти рішень, які стосуються сфери бюджету. Зокрема, розглянуто звіт про виконання у 2020 році бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ та сільських рад, що приєдналися до міської територіальної громади з 1 січня 2021 року. Детально опрацьовано інформаційний матеріал до проекту рішення про внесення змін до місцевого бюджету на 2021 рік.

Серед питань соціальної сфери – заслухано питання про необхідність затвердження Програми розвитку освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки; Програми місцевих стимулів для працівників закладів охорони здоров’я; Програми лікувально-профілактичної стоматологічної медичної допомоги дітям в закладах ЗСО та дошкільної освіти; Програми розвитку та фінансової підтримки міжрайонної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;  про створення комунального закладу «Центр позашкільної освіти».

 Також обговорено проекти рішень, що стосуються земельних відносин, зокрема щодо проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на території міської ТГ, комунальної власності, структури виконавчих органів міської ради, внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради тощо.

Депутати ознайомилися з проектом рішення про Програму шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, розташованих на території міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Новоград-Волинського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки. Також планується прийняти Комплексну програму забезпечення охорони прав та свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Новоград-Волинській міській ТГ.

Участь у засіданні постійної комісії як доповідачі з питань порядку денного 5 сесії взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Віталій Якубов та Наталія Борис, головні розпорядники коштів бюджету міської територіальної громади.

Озвучені в ході засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проектів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час погоджувальної ради.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія