ПОТУЖНИЙ ВИСТУП ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ імені В.П.Єрмакова у Ломжі (Польща)

29 Червня 2023, 17:03

Багато років поспіль юних спортсменів Звягельської міської територіальної громади запрошують президент міста Ломжа (Польща) та президент відділення Асоціації «Польська громада» на Міжнародні спортивні ігри. Тож і в цьому році завдяки тісній співпраці міської ради з містом-побратимом Ломжею, а також депутатам міської ради, які прийняли рішення виділити 90 тисяч гривень на проїзд дітей на ці змагання, з 24 по 29 червня вихованці ДЮСШ імені В.П.Єрмакова прийняли участь у ХХІІІ Полонійських іграх серед шкільної молоді.

Спортсмени з Ірландії, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Білорусії, Чехії, Польщі та України змагалися у дев’яти видах спорту: плавання, настільний теніс, великий теніс, боротьба, шахи, футбол, волейбол та баскетбол. Організатори забезпечили безкоштовне проживання, харчування та насичену спортивну програму.
Серед великої кількості спортсменів були і вихованці відділень волейболу, тенісу настільного та шахів ДЮСШ імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради під керівництвом тренерів-викладачів Олендера Михайла Юхимовича, Подкауру Петра Петровича, Ткачука Олександра Миколайовича.
У змаганнях з волейболу серед восьми команд наші дівчата вибороли І МІСЦЕ. На шляху до фіналу обіграли команди з Литви, Естонії та Польщі, а у фіналі перемогли команду з Білорусії з рахунком 2:0. Кращим гравцем змагань стала Юзьвинська Вікторія, кращим нападаючим Матвійчук Тетяна.
Команда юнаків та дівчат з тенісу настільного зайняла ІІІ командне МІСЦЕ. Шахісти Бойко Богдан зайняв сьоме місце серед 48 учасників (до 10 років), Максим Іваненко став десятим серед 57 учасників (до 16 років).
Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягнення нових високих спортивних результатів.
Підсумовуючи, слід зауважити, що поїздка до польського міста-побратима Ломжа була організована на досить високому рівні. Такі змагання є надзвичайно корисними у плані обміну досвідом, отриманні нових знань, що в подальшому є запорукою високих спортивних результатів.
Поїздку організовано за сприянням управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та директора партії “ПАРТІЯ ПОЛЯКІВ УКРАЇНИ” Людмили Вольської.
Чат-бот Гаряча лінія