Повернення дітей з оздоровлення
![Повернення дітей з оздоровлення](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsaebm4u14is5stjei98vigojf.jpg)
10 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки повернулися з оздоровлення з дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Лісова казка» при обласному санаторії радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення Житомирської обласної ради. Усі діти приймали активну участь у культурно-розважальних заходах табору та отримали ряд лікувальних процедур.
Додатково повідомляємо, що стосовно питань оздоровлення дітей пільгових категорій, батькам або особам, що їх замінюють, необхідно звертатися в управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради по вул. Шевченка 5/1, 2 поверх, кабінет № 9.
Телефон для довідок: 2-16-85.
Анастасія Нєпша – головний спеціаліст управління
у справах сім’ї, молоді, фізичної культури
та спорту міської ради