Повернення місту історичної назви закарбовано у поштовій марці

9 Листопада 2023, 19:08
Сьогодні, 9 листопада, в рамках відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Звягелі провели церемонію спецпогашення патріотичної поштової марки «Відновлення історичної назви. Звягель.», а також представлено поштовий конверт та вітальну листівку міста Звягель.
Наталія Борис, заступниця міського голови та голова комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини Звягельської міської ради, у вітальному слові подякувала усім учасникам створення поштової марки та відзначила важливість повернення української ідентичності та відмови від російських топонімів.
Церемонію спецпогашення поштової марки провів міський голова Микола Боровець спільно з Світланою Лубенською – директоркою з розвитку мережі Житомирського регіону АТ «УКРПОШТА» та Оленою Мандро – начальницею відділу поштових послуг Житомирського регіону АТ «УКРПОШТА».
Микола Боровець висловив свою вдячність за реалізацію історичного проєкту «Власна марка Звягеля», співпрацю і популяризацію Звягельської громади та відзначив почесних гостей Подяками міського голови.
Культурні та мистецькі події сьогодні – це про голос України, про його силу та незламність. Сьогодні усі ми є творцями української історії, і вперше в історії України визначна подія – повернення місту історичної назви закарбовано у поштовій марці.
Шануємо нашу історію та популяризуємо нашу культуру! Слава Україні!
Чат-бот Гаряча лінія