«Поверніть українські серця»: до акції долучились 45 учасниць на автівках

23 Січня 2024, 17:39
У Звягелі відбувся жіночий автопробіг на підтримку військовополонених та безвісти зниклих захисників «Поверніть українські серця», який залучив 45 учасниць на автівках.
Захід ініціювали батьки, дружини й сестри воїнів-земляків, які перебувають у російському полоні або вважаються зниклими безвісти, Звягельська міська організація жінок (голова – Лариса Шутова), секретар міської ради Оксана Гвозденко, жінки-депутатки Валентина Тростенюк, Людмила Тодорович, Світлана Прищепа, Лілія Хрущ та активні жінки громади.
Активісти прямували від залізничного вокзалу, центральними вулицями міста аж до площі Лесі Українки, де звернулись до вищого керівництва нашої держави, аби ще раз нагадати про ту біль, яку вони проживають щодня.
Віримо, що всі наші Захисники й Захисниці мужньо витримають ці страшні випробовування та врешті-решт повернуться до своїх домівок, а рідні тих, чия доля все ще залишається невідомою – обов’язково отримають звістку.
Молімося за тих, кого чекають! Підтримуймо тих, хто чекає!
Плекаймо у своїх серцях надію!
Звягельска міська рада висловлює подяку Звягельському районному відділу поліції Житомирщини за супровід та допомогу в організації акції.
Чат-бот Гаряча лінія