Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету міської ради

15 Грудня 2021, 8:15

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади»

Розробник: відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради.

Проект регуляторного акта рішення сесії Новоград-Волинської міської ради «Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади» (далі – проект регуляторного акта) розроблено з метою організації проведення конкурсів з обрання перевізників які будуть надавати послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та належного забезпечення мешканців Новоград-Волинської міської територіальної громади в транспортних послугах.

Інформація про спосіб оприлюднення

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Новоград-Волинської міської ради https://info.nvrada.gov.ua/uk (розділ «Документи – Регуляторна політика – Проєкти регуляторних актів»).

Поштова та електронна адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій

Новоград-Волинська міська рада, Житомирської області, 11700, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, e-mail: enovograd@ukr.net  тел: (04141) 3-53-67.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

Новоград-Волинська міська рада, Житомирської області, 11700, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, e-mail: enovograd@ukr.net  тел: (04141) 3-53-67.

Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія