Повідомлення про початок процедури створення робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади

15 Червня 2022, 15:46

З метою забезпечення сталого розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади, визначення планувальних рішень щодо перспективного використання всієї території громади, з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Новоград-Волинська міська рада рішенням від 24.02.2022 №477 розпочала процедуру розробки Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади. З даним рішенням можна ознайомитися у прикріпленому до повідомлення документі.

На вимогу постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та рішення міської ради від 24.02.2022 №477 міська рада повідомляє про початок прийому заявок від активних мешканців громади, які бажають увійти до персонального складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану. Заяви згідно встановленої форми (додається) приймаються з 20 червня 2022 року по 8 липня 2022 року включно за адресою: м.Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб.38.

Рішення міської ради від 24.02.2022 №477 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади»

Формуляр заяви щодо включення до робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади

 

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради

Чат-бот Гаряча лінія