Повідомлення щодо необхідності зміни тарифу на перевезення пасажирів

26 Травня 2022, 15:11

Новоград-Волинська міська рада повідомляє, що відділом економічного планування та підприємницької діяльності міської ради, на основі поданих перевізниками розрахунків собівартості транспортних послуг, розроблено проект рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді», яким передбачається збільшення тарифу та згідно із статтею 8 Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності» підготовлено аналіз регуляторного впливу акта.

Даним проєктом планується приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня і розрахункових витрат суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу акта для оприлюднення будуть розміщені на офіційному веб-сайті Новоград-Волинської міської ради – https://info.nvrada.gov.ua/uk (розділ «Новини – Оголошення») у прикріпленому до повідомлення документі.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту рішення та аналізу регуляторного впливу акта приймаються в письмовому вигляді з відповідним обґрунтуванням відділом економічного планування та підприємницької діяльності міської ради за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, тел. 3-53-67. Електронна адреса – enovograd@ukr.net.

Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді (регуляторний акт)

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія