Позачерговою сесією спрямовано майже 1,8 мільйони гривень на потреби військових

8 Березня 2024, 12:16

 

Сьогодні, 8 березня, відбулось 47 позачергове засідання сесії міської ради для оперативного вирішення нагальних питань. 

Першочергово прийнято рішення спрямувати 1 млн 797,3 тис. грн на потреби Захисників та Захисниць України. 

Також депутатами міської ради внесено зміни до цільової програми „Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2024-2025 роки“, затвердженої рішенням міської ради від 19.01.2024 №1125. 

Рішенням міської ради нежитлове приміщення центральної міськрайонної аптеки № 217, загальною площею 195,9 кв.м закріплено за Центром комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Звягельської міської ради. 

Міський голова Микола Боровець закцентував увагу, що не зважаючи на обговорення, які збирались навколо даної теми, приміщення передається саме на забезпечення соціальних потреб жителів Звягельської громади. Зокрема приміщення слугуватиме простором для проведення реабілітації діток з інвалідністю. Також важливо зазначити, що саме з цим ю запитом звертались родини, в яких виховуються такі діти. 

Окрім того, під час засідання сесії, т.в.о. начальника управління у справах сімʼї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук презентувала фотовізуалізацію просторів Молодіжного центру Звягеля.  

З результатами поіменного голосування депутатів, а також з вищезгаданими прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна ознайомитися на порталі документів офіційного сайту Звягельської міської ради: https://portal.nvrada.gov.ua/  

Онлайн-трансляцію засідання сорок сьомої сесії міської ради восьмого скликання можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=K90HAQBMCXs

Чат-бот Гаряча лінія