Працівників культури привітали з професійним святом

9 Листопада 2021, 15:36

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва. У Новоград-Волинській міській територіальній громаді –  це працівники, ветерани та аматори міського Палацу культури імені Лесі Українки, будинків культури та клубів старостинських округів, міської бібліотеки, музею родини Косачів, краєзнавчого музею, Школи мистецтв, Туристичного центру, де працює понад 200 осіб. Також у Новограді-Волинському діють літературно-меморіальний музей Лесі Українки, що знаходиться в підпорядкуванні Житомирської обласної ради, 31-й Гарнізонний будинок офіцерів, аматорські творчі колективи та майстри народного мистецтва.

Під час зустрічі з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва лунали щирі слова вітань від секретаря міської ради Оксани Гвозденко, заступника міського голови Наталії Борис та начальника управління культури і туризму міської ради Олександра Широкопояса.

За самовіддану працю в галузі культури, активну творчу участь в загальноміських культурно-мистецьких заходах, збереження традицій української культури представників галузі відзначено відзнаками Житомирської обласної ради, Грамотами Новоград-Волинської міської ради та цінними подарунками, Подяками міського голови та подяками управління культури і туризму міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія