Працівники комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» провели роботи з благоустрою
![Працівники комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» провели роботи з благоустрою](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313438715_153673294040649_1448501374731140617_n.jpg)
Протягом тижня працівниками комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» проводилися роботи з благоустрою:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Нагадуємо, що комунальне підприємство надає платні послуги такими видами транспорту як екскаватор, автогрейдер, автопідйомник (вишка), перевезення сипучих матеріалів самоскидом КАМАЗ. За детальною інформацією можна звернутися за телефоном 068-45-67-590.
КП «Новоград-Волинськжитлосервіс»