Працівники відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності разом з представниками комунальних закладів громади прийняли участь в онлайн-заході “Особливості обслуговування сонячних електростанцій”

5 Січня 2024, 15:17

4 січня цього року працівники відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності разом з представниками комунальних закладів нашої громади (водоканалу, лікарні, ЦРД «Дельфін» та Ліцею №1), де встановлено сонячні електростанції (СЕС), прийняли участь в онлайн-заході “Особливості обслуговування сонячних електростанцій”, що був організований ГО «Екоклуб».

Експерти під час презентації ознайомили присутніх з особливостями технічного обслуговування СЕС, а саме: потребою в постійному контролі поточного стану компонентів станції, моніторингу параметрів їх роботи, в тому числі і віддалено за допомогою спеціальних програм; а також з можливими причинами неполадок. У ході вебінару учасники отримали відповіді на свої питання, пов`язані з експлуатацією та обслуговуванням сонячних електростанцій та алгоритмом дій при виникненні відхилень в роботі обладнання.
Нагадаємо, що за фінансування ГО «Екоклуб» в минулому році була встановлена перша в громаді комунальна сонячна електростанція на КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня», яка згенерувала 31 тис. кВт* год електроенергії за 2023 рік.
Також ГО “Екоклуб” спільно з ГО «Екодія» в рамках Проєкту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами» (фінансується Європейським Союзом), надали грантову підтримку для розробки Програми розвитку відновлюваних джерел енергії та встановленні сонячної електростанції у ЦРД «Дельфін».
Дякуємо ГО «Екоклуб» за організований захід, який був надзвичайно корисним та пізнавальним, а також за підтримку нашої громади в впроваджені заходів «зеленої» енергетики та енергоефективності.
Чат-бот Гаряча лінія