Працівники виконавчих органів міської ради прибрали прилеглу до водойми територію біля залізничного переїзду

19 Квітня 2019, 12:51

Виконуючи розпорядження міського голови від 04.04.2019 № 75 (о) „Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади“, озброївшись віниками, щітками, граблями і лопатами, працівники виконавчих органів міської ради 19 квітня 2019 року наводили порядок біля залізничного переїзду на прилеглій до водойми території.

Нагадаємо, що з 4 квітня розпочато проведення місячника „За чисте довкілля“ на території Новоград-Волинської міської ОТГ, який триватиме до 30 квітня. В цей період заплановано провести ряд заходів, а саме: посадка дерев і благоустрій територій пам’яток культурної спадщини, приведення в належний санітарний стан парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, очищення від сміття берегів водойм.

Таким чином, поруч із вищезазначеними заходами управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради організувало прибирання території прилеглої до водойми, що знаходиться біля залізничного переїзду. Даною територією послуговуються для відпочинку велика кількість мешканців доволі віддаленого від центру міста мікрорайону.

Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук повідомив, що організувати працівників виконавчих органів міської ради для прибирання було не складно – всі охоче погодилися зробити свій посильний внесок у наведення чистоти після зимового періоду.

 

Чат-бот Гаряча лінія