Працівники Звягельського районного управління ДСНС проводять профілактичні заходи щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки напередодні Великодня
![Працівники Звягельського районного управління ДСНС проводять профілактичні заходи щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки напередодні Великодня](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-4.jpg)
Працівники Звягельського районного управління ДСНС розпочали проведення комплексу заходів щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки храмів, а також недопущення пожеж в місцях проведення масових святкових заходів з відзначення Великодня.
З настоятелями храмів проводяться додаткові інструктажі, здійснюється огляд наявних електромереж![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
та приладів опалення, приділяється увага забезпеченню будівель первинними засобами пожежогасіння
.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/1f4a1.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/1f50c.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1/16/1f9ef.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)