Працювали бригади, які виявляли підпали сміття в приватному секторі

15 Вересня 2021, 13:57

14.09.2021 року в Новоград-Волинській територіальній громаді працювали бригади, які виявляли підпали сміття в приватному секторі. Також проведено зйомку з квадрокоптера.

Шановні жителі Новоград-Волинської територіальної громади просимо вас з розумінням і повагою відноситися до оточуючих. Якщо у Вас накопичення органічних решток з городу (бадилля, листя сміття) зробіть наступне :

– вивезіть самостійно на полігон твердих побутових відходів;

– замовте послугу з вивозу органічних відходів в КП “НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЖИТЛОСЕРВІС” або ТОВ “Міськкомунсервіс”;

– зробіть компостні ями та складуйте органічні відходи до них.

Рейди по виявленню осередків підпалу будуть вестися постійно. Всі причетни та зафіксованих на фото будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Якщо Ви стали свідком спалювання листя, спробуйте спершу поговорити з правопорушником і переконати його не робити цього та бути свідомим.

Якщо не має відповідної реакції викликайте відповідні служби. Повідомляти про правопорушення за адресою :вул. ШЕВЧЕНКО буд. 15 (3 поверх), кабінет 1,2 (у робочі дні з 8:00 до 17:15 год.) або за телефоном (04141) 3-01-90 та 102, inspector16@ukr.net

VIBER +380672753432

Згідно з Правилами благоустрою Новоград-Волинської територіальної громади – категорично заборонено спалювати сміття, опале листя, відходи рослинного походження тощо (на території підприємств, організацій, домоволодінь, зелених насаджень та інших місцях).

Порушення у сфері благоустрою тягне за собою накладання штрафів, згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні порушення, на громадян в розмірі від 340 до 1360 грн., на посадових осіб та громадян суб’єктів господарської діяльності від 850 до 1700 грн.

Відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія