Працюємо над розробкою стратегії Звягельської міської територіальної громади

23 Листопада 2023, 21:07

 

Вже декілька місяців триває активна робота над написанням Стратегії розвитку Звягельської міської територіальної громади. Розробка стратегії відбувається за підтримки Ради Європи у рамках проєкту “Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період”.

Сьогодні ж, 23 листопада, розпочались партисипативні заходи для мешканців Звягельської громади – стратегічні сесії щодо напрацювання пропозицій до завдань стратегії розвитку.

Зокрема, представники органів влади, громадського сектору, бізнесу, студентської молоді, закладів та організацій нашої громади працювали за методикою Civic Lab, яка завдяки цифровій складовій дає можливість учасникам безпосередньо під час заходу бачити роботу всіх груп, аналізувати результати та прогнозувати подальші дії.

Розробляли пропозиції за наступними напрямками:

✅економіка, підприємництво та професійно-технічна освіта;
✅промоція та зовнішня діяльність;
✅освіта;
✅розвиток громадського сектору, спорту та молодіжного середовища.

Загалом до роботи долучились близько ста осіб.

Дякуємо кожному учаснику сьогоднішньої події за активну позицію, ідеї та напрацювання, а також запрошуємо долучитися усіх мешканців нашої громади, хто ще не встиг.

Ваша думка важлива!

Творімо комфортну, успішну та конкурентоспроможну громаду разом!

З планом партисипативних заходів можна ознайомитись за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1uQX4Lu_15bG1HyW39ARo9E3RCcplBqMe1HfB8fF9F_0/edit

Відділ інформації міської ради

Чат-бот Гаряча лінія