Прагнемо до досягнення безбар’єрності у Звягельській громаді

7 Серпня 2023, 17:26
7 серпня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулася нарада з питань інклюзивної доступності у громаді.
До наради долучилися заступниця міського голови Ірина Гудзь та керівники виконавчих органів міської влади, відповідальні за розвиток галузей соціального захисту населення, освіти, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури та економіки.
Нині питання безбар’єрності як ніколи, є актуальне.
Безбар’єрність передбачає відсутність перепон для розвитку, освіти, роботи, комфортного життя для людини будь-якої статі, віку, в будь-якому стані. Під час наради обговорили потенційні можливості реалізації принципів інклюзивної доступності на території Звягельської громади.
Керівники галузей зазначили, які кроки до досягнення безбар’єрності вже зроблено. Також запланували в найкоротший термін подати пропозиції щодо створення в Звягельській громаді належних умов для жителів із урахуванням стандартів безбар’єрності.
Відповідно до законодавства моніторинг щодо створення безбарєрного простору на території громади проводиться управлінням соціального захисту населення.
Прагнемо до досягнення інклюзивної доступності у Звягельській громаді.
Чат-бот Гаряча лінія