Представників місцевих ЗМІ привітали з професійним святом

6 Червня 2019, 16:53

6 червня професійне свято відзначають працівники засобів масової інформації. Саме цього дня в 1992 році Спілку журналістів України прийняли в Міжнародну федерацію журналістів, що згодом підкріплено Указом Президента України від 25.05.1994 № 251/94.   

Тих, хто обрав надзвичайно відповідальну справу життя – першим занурюватися у вир подій та створювати об’єктивну картину нашого життя, а саме представників місцевих засобів масової інформації привітали у конференц-залі міської ради зі святом секретар міської ради Василь Остапчук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький і начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксана Талько.  

Посадовці подякували журналістам за їх щоденну роботу, плідну співпрацю та комплексний діалог, адже представники ЗМІ як четверта гілка влади –потужний і впливовий інструмент регулювання громадськістю життя усього суспільства. Так, позитивні повідомлення журналістів додають азарту, натхнення працювати ще краще, а конструктивна критика спонукає до аналізу та пошуку нових шляхів розв’язання вказаних проблем.

Завдяки щоденній наполегливій праці новоград-волинських журналістів громада оперативно та ґрунтовно поінформована щодо подій, які відбуваються у нашому місті. Тож, представників редакцій місцевих ЗМІ нагородили за плідну творчу працю та активну життєву журналістську позицію подяками міського голови. В свою чергу колектив газети «Час Полісся» подякував за співпрацю начальнику відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксані Талько, вручивши привітальну листівку.    

Особливі слова вдячності прозвучали на адресу ветеранів професії, які присвятили журналістиці своє життя та стали для молодого покоління цілою епохою, прикладом того, як треба працювати у цій неспокійній професії. Такими корифеями журналістики у Новограді-Волинському зокрема є  Герус Лариса Миколаївна, Гуланова Тамара Юхимівна, Козлова Тетяна Олександрівна, Остапчук Леонід Петрович.

Вітаємо журналістів Новограда-Волинського з професійним святом! Бажаємо вам цікавих матеріалів, високих рейтингів вашим ЗМІ та творчих перемог колективам. Зичимо Вам добра, натхнення й творчих злетів. І нехай у вашому житті будуть лише добрі новини!

 

Чат-бот Гаряча лінія