Представники чеської неурядової благодійної організації «Людина в біді» відвідали Новоград-Волинський

29 Квітня 2022, 15:51
З метою налагодження партнерства щодо підтримки внутрішнього переміщених осіб заступник міського голови, керівник гуманітарного координаційного центру Наталія Борис зустрілася з представниками чеської неурядової благодійної організації «Людина в Біді» Полем Тібо, радником з надзвичайних програм та Романом Земляком, фахівцем проєкту.
Дана міжнародна організація, яка є знаною в різних куточках світу та працює з 1992 року, має гуманітарну місію. Головні зусилля в Україні спрямовує на допомогу громадянам, які через активні військові дії вимушено покинули власні домівки. БО «Людина в біді» допомагає колективним центрам (пунктам проживання), які надають тимчасовий прихисток внутрішньо переміщеним особам, а також фінансово допомагають безпосередньо ВПО.
Наразі Новоград-Волинська міська територіальна громада офіційно прийняла майже 3000 внутрішньо переміщених осіб без урахування тих, хто ще не став на офіційний облік. Переважно – це жінки та діти, які виїхали з окупованих територій або з зони активних бойових дій.
Зазначимо що організація “Людина в біді” надає різнопланову гуманітарну допомогу центрам компактного розміщення вимушено переміщених осіб, які є прихистком для тисяч українців.
Чат-бот Гаряча лінія