Представники міської влади прийняли участь у зборах членів садово-городнього товариства „Ветеран“

7 Лютого 2017, 8:01

4 лютого 2017 року в Будинку офіцерів відбулися річні збори членів садово-городнього товариства „Ветеран“. В зборах прийняли участь представники міської влади, а саме: заступник міського голови Шалухін Віктор Андрійович, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчук Олександр Володимирович та начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста Гудзь Дмитро Сергійович.

Садово-городнє товариство „Ветеран“, головою правління якого є Дзюба Володимир Іванович, станом на 1 січня 2017 року налічує 1413 членів. На збори з’явилося близько 10% членів товариства.

В ході зборів заслухані наступні питання: звіт правління товариства про роботу та виконання кошторису за 2016 рік, звіт ревізійної комісії і затвердження плану роботи та кошторису на 2017 рік.

По першому питанню виступив голова товариства, який прозвітував про виконання робіт згідно кошторису за 2016 рік. Дану інформацію присутні члени товариства взяли до відома.

По другому питанню заслухали голову ревізійної комісії Ясінську Ніну Йосипівну, яка ознайомила присутніх з актом результатів перевірки фінансово-господарської діяльності правління садово-городнього товариства „Ветеран“ за 2016 рік (організаційні та фінансово-господарські питання, стан сплати членських внесків). Ревізійна комісія порушень в діяльності правління не виявила.

Про плани роботи правління товариства відповідно до кошторису на 2017 рік повідомила бухгалтер товариства Семенова Галина Дмитрівна. Членами товариства були внесені корективи та пропозиції до запропонованого кошторису. В результаті обговорення кошторис затверджено одноголосно.

Після погодження всіх питань порядку денного, присутні мали можливість поставити питання представникам міської влади. Більшість запитань стосувались ремонту дороги, що проходить через дачний масив, введення автобусного маршруту, а також щодо безприв’язних собак масиву, які збираються в зграї, тощо. Вирішення піднятих питань поставлено на контроль.

Наприкінці, голова правління Дзюба Володимир Іванович, зауважив, що досить багато проблемних питань, які цікавлять членів товариства,  залишилися без розгляду, у зв’язку з відсутністю представника поліції, який був запрошений на зібрання та не з’явився.

 

Відділ інформації та зв’язків з

громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія