Пресконференція спортсменів громади, які посіли призові місця на чемпіонатах України

26 Квітня 2021, 16:36

У великій залі Будинку рад відбулась пресконференція спортсменів громади, які брали участь в чемпіонаті України з армспорту серед юнаків, юніорів, молоді та осіб з інвалідністю, який відбувся в м. Полтаві та чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років і Всеукраїнському відкритому турнірі пам’яті Героїв Чорнобиля, який проходив у м. Славутич.

На пресконференції були присутні: заслужений тренер України з армспорту Данюк Геннадій, заслужені майстри спорту України Пінчук Олександр та Бессальнова Олеся , майстри спорту міжнародного класу Дроздюк Світлана та Майданович Вікторія, призери чемпіонатів Кручко Володимир, Глуханюк Олексій, Сидорчук Леонід, Шуляківська Олена та Шевчук Анастасія. Начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Ярослав Циба, директор дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П. Єрмакова Пісоцький Дмитро, т.в.о. директора міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» Тимофеєв Анатолій.

У четвертому чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушенням зору від Новоград-Волинської міської територіальної громади брали участь 24 спортсмени.

Золоті нагороди вибороли: Кібіткін Роман, Бессальнова Олеся, Котюк Олена, Глуханюк Олексій, Сидорчук Леонід та Луцишин Дмитро.

Срібні нагороди завоювали: Сергійчук Наталія, Волкова Дарія, Кібіткін Антон, Майданович Вікторія, Сидорчук Леонід, Зіненко Анна, Пивовар Ганна, Ранчук Тетяна, Денисевич Богдан, Горніч Альона, Бессальнова Олеся та Данюк Геннадій, Котюк Олена, Дроздюк Світлана, Сидорчук Леонід та Приведенюк Дмитро.

Бронзові медалі дістались: Сидорчуку Леоніду, Лашевич Ользі, Волковій Дарії , Загоруйко Іванні, Лесько Олексію, Дроздюк Світлані, Лукянчук Руслану, Масловій Наталії, Приведенюку Дмитру , Бессальновій Олесі, Кручко Володимиру, Горніч Альоні, Деркачу Дмитру, Ковальчуку Богдану.

Четверті місця : Синяк Роман, Нестерук Ілона, Корчебанова Анна, Душко Іван, а п’яті посіли: Гордійчук Максим, Войчук Максим, Стецюк Сергій, Марчевська Вероніка.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова в складі команди Житомирської області в своїх вагових категоріях зайняли відповідні місця: Шуляківська Олена – 3 місце, поштовх – 3 місце, вагова категорія 81 кг; Шевчук Анастасія – 4 місце, ривок – 3 місце, вагова категорія +81 кг.

Завдяки якісній підготовці та підтримці тренерів наші спортсмени змогли продемонструвати гарний результат на чемпіонаті України та досягти таких вершин.

Кожен із присутніх спортсменів розповів про шлях до перемоги, основні складнощі та позитивні моменти життя спортсмена, про важливість підтримки рідних та тренерів.

Спортсмени кожного дня доводять, що для сили людського духу немає ніяких обмежень. Вони не просто захищають честь нашої громади на всеукраїнських змаганнях, а і надихають людей – незважаючи на всі життєві обставини досягати мети та поставлених цілей.

Начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Ярослав Циба зазначив, що керівництво міської територіальної громади та депутатський корпус всіляко підтримують та сприяють розвитку спортивної галузі у громаді.

 

Чат-бот Гаряча лінія