Превентивний рейд з протидії сімейному насиллю провели на території Звягельської громади

23 Листопада 2023, 11:22

21 листопада поліцейські сектору протидії домашньому насильству спільно з працівниками служби у справах дітей та міського центру соціальних служб провели рейд на території Звягельської громади. Вони перевірили 5 родин, які потребують постійного моніторингу ситуації через вчинення родинних дебошів.

Рейдувальники поспілкувалися з дорослими щодо налагодження побуту та неприпустимості зловживання алкоголем, нагадали їм про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків, а також попередили про недопущення вчинення насильства у родині.
Під час рейду на планшетний пристрій поліцейських надійшло повідомлення від 50-річного місцевого жителя про вчинення протиправних дій його братом відносно 83-річної матері. Тож правоохоронці негайно виїхали на місце події.
Прибувши за вказаною адресою, інспектори застали там нетверезого заявника, який не зміг пояснити причину свого виклику. Поспілкувавшись з усіма учасниками, поліцейські з’ясували, що жодних непорозумінь у сім’ї не виникало.
Відтак відносно чоловіка правоохоронці винесли адміністративну постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Тепер за свої дії чоловікові доведеться сплатити штраф. Інспектори застерегли його від подібних вчинків та роз’яснили наслідки такої поведінки.

Того ж дня рейдувальники навідались ще до кількох родин та перевірили умови їх проживання. Всіх застерегли від дій, що можуть становити небезпеку та закликали до сумлінного батьківства.

Звягельський міський центр соціальних служб

Звягельський районний відділ поліції Житомирщини

Чат-бот Гаряча лінія