Презентовано підсумки моніторингу роботи закладів позашкільної освіти

9 Грудня 2022, 16:10

Відбулася нарада за підсумками моніторингу роботи закладів позашкільної освіти. На нараді були присутні Наталія БОРИС, заступник міського голови, Тетяна ВАЩУК, начальник управління освіти і науки міської ради, керівники та адміністрація закладів позашкільної освіти. Було розглянуто питання моніторингу КЗ «Центр позашкільної освіти» та Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. У закладах працює 41 гурток, в якому займається близько 2000 вихованців. Гуртки працюють на базі закладів загальної середньої освіти як міста, так і у сільської  місцевості. Враховуючи побажання батьків та дітей у закладах відкрито нові гуртки:  3D моделювання, судномоделювання, школа місцевого самоврядування, журналістика, армреслінг, бадмінтон та інші.

Керівники закладів розповіли про досягнення, а також проблеми закладів. Про свою роботу  також розповіли заступники директорів та завідуючі відділами.

На завершення було надано рекомендації: тримати на контролі наповнюваність гуртків; розробити розклад роботи гуртків на січневі канікули 2023 року; вивчити питання відкриття гуртка робототехніки; налагодити співпрацю з містами-побратимами.

Управління освіти і науки міської ради

Чат-бот Гаряча лінія